Elegancka łazienka ze złotym akcentem

Projekt ten przedstawia elegancję w delikatnej postaci. Ściany oraz podłoga zostały pokryte wysokiej jakości płytami marmurowymi, natomiast część prysznicowa zaakcentowana spiekiem kwarcowym o niesamowitym wzorze.

W łazience znajduje się ekskluzywne wyposażenie, które odznacza się wysoką jakością wykonania oraz materiałów. Klasyka w wyborze kształtu oraz koloru wyposażenia zadbała o harmonijny klimat wnętrza. Białe oraz wykonane na zamówienie meble składające się z wysokiej szafy z ryflowanym frontem wykończonym pięknym złotym uchwytem oraz mniejszej szafki otwieranej systemem TIP-ON, zagospodarują odpowiednią przestrzeń na przechowywanie chemii, kosmetyków czy ręczników. Wykonana została również biała szafka pod lustrem z szufladą i efektownym granitowym blatem. Całość wnętrza została rozjaśniona klasycznymi lampami w złotym kolorze, które podsycą jego delikatny klimat.

Spodobał Ci się mój projekt i chcesz być na bieżąco z następnymi? Zaobserwuj mnie na Instagramie @kaja.kocot. Szukasz drobnych wskazówek związanych z urządzaniem wnętrz? Zaobserwuj mnie na tik-toku @kaja.kocot.

Jeśli szukasz pomocy w urządzeniu swojego wnętrza to chętnie Ci w tym pomogę. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie znajdziemy dla Ciebie odpowiedni pakiet oraz ofertę współpracy.

Kliknij i zacznij ze mną swoją przygodę z wymarzonym wnętrzem.

Obserwuj mnie na

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?