MAŁA NAWIGACJA

CO POWINIENEM WYSŁAĆ, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ?

JAKIE ELEMENTY MOŻE ZAWIERAĆ PROJEKT?

DLACZEGO PROJEKT WNĘTRZA JEST DLA CIEBIE?

Projekt wnętrza jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz pomocy w:

CO POWINIENEM WYSŁAĆ, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ?

RZUT Z WYMIARAMI

Najważniejszym elementem pozwalającym mi wycenić projekt to rzut pomieszczeń z naniesionymi wymiarami. Może to być rysunek techniczny od dewelopera, ale również samodzielny rysunek długopisem na kartce papieru.

ZDJĘCIA WNĘTRZA

Jeśli projekt miałby dotyczyć budynku istniejącego, który nie jest w stanie surowym to koniecznie dołącz zdjęcia wnętrza.

ZAKRES POJEKTU

Jeśli wiesz jakie elementy projektu będą Ci potrzebne to wypisz mi je w podpunktach. Znacznie przyspieszy to otrzymanie ostatecznej wyceny. Jeśli nie do końca jesteś pewien, które części składowe są dla Ciebie to opisz mi krótko jakie są Twoje potrzeby oraz oczekiwania, a ja przedstawię Ci kilka możliwych wariantów.

JAKIE ELEMENTY MOŻE ZAWIERAĆ PROJEKT?

ANKIETA

Zestaw pytań otwartych oraz zamkniętych, które pozwolą wspólnie ustalić Twoje oczekiwania dotyczące wnętrza. Ankieta jest podzielona na kilka działów tematycznych, które w doskonały sposób systematyzują i porządkują zebrane informacje.

LISTA ZAKUPÓW

Lista proponowanych materiałów oraz wyposażenia, które dopełnią Twoje wnętrze, która zawiera dokładne odnośniki do produktu oraz check-listę pozwalającą odznaczyć już zakupione produkty.

FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE 3D

Zobacz na grafikach, które w dużym stopniu przypominają zdjęcia jak już wkrótce będzie wyglądało Twoje wymarzone wnętrze. Porównaj zaproponowane tekstury i układy funkcjonalne w takim odzwierciedleniu jak będzie to wyglądało w przyszłości.

RZUT KONCEPCYJNO-WYMIAROWY

Zestaw rysunków 2D, które ukazują położenie i gabaryty wyposażenia oraz zestaw ogólnych wymiarów pomieszczenia.

PROJEKT KOLORYSTYKI ŚCIAN

PROJEKT DEKORACJI ŚCIENNYCH

PROJEKT UŁOŻENIA PODŁÓG

Rysunek 2D przedstawiający kierunek ułożenia podłóg, lokalizacje ich położenia z uwzględnieniem materiału oraz miejsce łączeń wraz z zaproponowanymi listwami łączącymi.

PROJEKT ROZMIESZCZENIA PUNKTÓW
OŚWIETLENIOWYCH

Rzut 2D pokazujący lokalizację punktów, w których zostaną podłączone lampy lub umiejscowione listwy LED wraz łącznikami oraz zaproponowanymi obwodami. Rysunek uzupełniony jest o listę zaproponowanych lamp oraz koloru oświetlenia ale i stopień wodoszczelności.

PROJEKT ROZMIESZCZENIA PUNKTÓW
WODNO-KANALIZACYJNYCH

Rzut wraz z opisem przedstawiający miejsca, do których specjalista musi doprowadzić wodę lub odpływy.

PROJEKT ROZMIESZCZENIA GNIAZDEK

Rzut 2D przedstawiający lokalizację gniazdek uwzględniającą wysokość i odległość od punktów charakterystycznych wraz z kolorystyką i stopniem ich szczelności.

PROJEKT MEBLI DO WYCENY

ZESTAWIENIE ILOŚCIOWE POWIERZCHNI Z MATERIAŁAMI

WIRTUALNY SPACER

Lokalizacja

Biuro: Krzeszowice – koło Krakowa
Praca stacjonarna: Małopolska
Praca online: Cała Polska

E-mail:

kajakocot.design@gmail.com

Telefon

(+48) 513-921-992

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kajakocot.pl w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.