Pokój małej artystki

Projekt przedstawia pokój niezwykle utalentowanej krawiecko dziewczynki, która uwielbia różowe klimaty. W pomieszczeniu, za pomocą ścianki działowej, została wydzielona niewielka garderoba, w której zmieści się duża ilość ubrań, butów lub innych przedmiotów. Garderoba była marzeniem dziewczynki i dzięki odpowiedniemu doborze układu funkcjonalnego udało się je spełnić! Wysokość półek pozwala na poukładanie na wysokości dostępnej dla dziecka przedmioty codziennego użytku, a wyżej te, które są np. poza sezonowe. Umieszczone pudełka super sprawdzą się na przechowanie mniej ustawnych elementów, a miejsce na wieszaki pozwoli wyeksponować ulubione kurtki czy sukienki.

Pokój został wyposażony w łóżko zawierające szufladę, z której wysuwa się drugi materac. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się podczas nocowania koleżanek. Nad łóżkiem zostało zagospodarowane miejsce na liczne prace artystyczne właścicielki pokoju. Przy małym oknie powstała ażurowa zabudowa, która zakryje grzejnik i stworzy miejsce na czytanie książki lub rozmyślanie. W zabudowie została wykonana specjalna otwierana “kratka”, która zapewni przepływ ciepła z grzejnika do pokoju.

Pomieszczenie zostało również wyposażone w duże biurko z regulowanymi nogami, które będzie rosło razem z dzieckiem. Biurko pomieści jednocześnie zeszyty z książkami, komputer i maszynę do szycia, która była obowiązkowym elementem wystroju dziewczynki. Obok mebla powieszone zostanie piękne lustro w stylu Hollwodzkim, które doskonale sprawdzi się dla dużej dziewczynki ale i małej kobietki. Koło biurka został ustawiony niski stoliczek, na którym można umieścić kwiaty lub inne małe niespodzianki. W pokoju znajdziemy również manekin krawiecki z wieszakiem oraz piękne i efektowne lampy. Na jednej ze ścian została umieszczona fototapeta z motywem latawca i panele dekoracyjne w niecodziennym kolorze.

Spodobał Ci się mój projekt i chcesz być na bieżąco z następnymi? Zaobserwuj mnie na Instagramie @kaja.kocot. Szukasz drobnych wskazówek związanych z urządzaniem wnętrz? Zaobserwuj mnie na tik-toku @kaja.kocot.

Jeśli szukasz pomocy w urządzeniu swojego wnętrza to chętnie Ci w tym pomogę. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie znajdziemy dla Ciebie odpowiedni pakiet oraz ofertę współpracy.

Kliknij i zacznij ze mną swoją przygodę z wymarzonym wnętrzem.

Obserwuj mnie na

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?