Salon z aneksem z ciemnym akcentem

Projekt przedstawia pełen elegancji oraz szyku salon z aneksem kuchennym. Wnętrze pochodzi z projektu mieszkania na wynajem. Dzięki dobrze zastosowanej estetyce kierującej w celowanego potencjalnego wynajmującego można znacznie podnieść cenę wynajmu.

Punktem zaczepienia jest niesamowita i kontrastowa ściana w kolorze czarnym zdobiona sztukaterią. W projekcie poza kolorami kontrastują też tekstury – maty przeplatają się błyskiem. Odpowiednio dobrane oświetlenie wprowadza do wnętrza klimat, dzięki któremu chce się do niego wejść i zostać chwile dłużej. Wnętrze na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie – zdecydowanie można się nim pochwalić znajomym na wspólnej kolacji czy ważnym gościom na spotkaniu biznesowym.

Spodobał Ci się mój projekt i chcesz być na bieżąco z następnymi? Zaobserwuj mnie na Instagramie @kaja.kocot. Szukasz drobnych wskazówek związanych z urządzaniem wnętrz? Zaobserwuj mnie na tik-toku @kaja.kocot.

Jeśli szukasz pomocy w urządzeniu swojego wnętrza to chętnie Ci w tym pomogę. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie znajdziemy dla Ciebie odpowiedni pakiet oraz ofertę współpracy.

Kliknij i zacznij ze mną swoją przygodę z wymarzonym wnętrzem.

Obserwuj mnie na

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?