Projekt pokoju dla dziewczynki

Dzieci w zależności od wieku mają różne potrzeby i warto o nie zadbać przede wszystkim, aby dobrze czuły się w części domu, która jest przeznaczona właśnie dla nich! Zobacz projekt pokoju dla 8-letniej dziewczynki, który bez wątpienia skradnie serce nie jednej małej kobietce.

Rozwiązania

W projekcie zastosowano łóżko z antresolą, które niewątpliwie pozwoliło zagospodarować przestrzeń na wspólne przesiadywanie z koleżankami, ale również na dodatkowy materac na czas nocowanek. Dziewczynka, będzie mogła tam również spędzić miło czas, samodzielnie czytając książkę lub relaksując się przy klimatycznej lampce.

Wnętrze zostało zaprojektowane w dwóch kolorach, różowym i niebieskim, na pozór różnych, a tak dobrze komponujących się ze sobą. Pokój został wyposażony w dużą przesuwną i pojemną szafę na ubrania oraz mniejszą szafkę na artykuły papiernicze, czy książki do szkoły. Na ścianie z małym oknem zostało zagospodarowane miejsce na prace kreatywne właścicielki pokoju. W pomieszczeniu umieszczono też niewielkie biurko z szufladą, która pomieści długopisy lub inne artykuły biurowe.

Pokój został udekorowany piękną kwiecistą fototapetą, kolorowymi lamelami oraz okrągłymi welurowymi panelami ściennymi. Zostało zastosowane oświetlenie w formie pasków ledowych oraz dodatkowych wiszących nad biurkiem lamp. Na podłodze został umieszczony krótkowłosy dywan w kolorze rozjaśniającym pozostawioną ciemną podłogę. Projekt pokoju dla dziewczynki został zaprojektowany w taki sposób, aby posłużył właścicielce wiele lat.

Szukasz projektanta wnętrz?

Spodobał Ci się mój projekt i chcesz być na bieżąco z następnymi? Zaobserwuj mnie na Instagramie @kaja.kocot. Szukasz drobnych wskazówek związanych z urządzaniem wnętrz? Zaobserwuj mnie na tik-toku @kaja.kocot.

Jeśli szukasz pomocy w urządzeniu swojego wnętrza to chętnie Ci w tym pomogę. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie znajdziemy dla Ciebie odpowiedni pakiet oraz ofertę współpracy.

Kliknij i zacznij ze mną swoją przygodę z wymarzonym wnętrzem.

Projekt pokoju dziecka
Projekt pokoju dziecka
Projekt pokoju dziecka
Projekt pokoju dziecka
Projekt pokoju dziecka

Obserwuj mnie na

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?